Atpūtas komplekss Vonadziņi aicina bērnus un jauniešus uz aizraujošām nometnēm!

Nometnes 8-12 gadus veciem bērniem

“Mazā cālēna piedzīvojumi”

Pienāk mirklis ikviena cālēna dzīvē, kad viņš jūt – esmu pietiekami liels, lai pasauli iepazītu saviem spēkiem! Un tā viņš dodas piedzīvojumā, kur caur spēlēm un rotaļām tiek iepazīta tik lielās un svešās pasaules kārtība. Ceļā viņš sastop vēl citus cālēnus, kas tieši tāpat nolēmuši doties savos piedzīvojumos. Kas var būt labāks nekā atrast jaunus draugus un pasauli iepazīt ar tiem kopā, pārvarot interesantus izaicinājumus un apgūstot jaunas prasmes!

Ja arī jūsu cālēns ir sasniedzis šo vecumu, aicinām viņu pievienoties nometnei “Mazā cālēna piedzīvojumi”, kur 5 dienu garumā dosimies kopīgā pasaules iepazīšanas ceļojumā!

Vēl pieejamo nometņu datumi:

  • nometnei pieteikties vairs nav iespējams!

Nometnes 12-14 gadus veciem jauniešiem

“No cālēna par vanadziņu” 

Mirklis, kad cālēns pēkšņi izaudzis par lielu un patstāvīgu vanagu, pienāk tik strauji! Vai cālēns šai laikā ir apguvis visas sev nepieciešamās prasmes, lai pats izdzīvotu lielajā, nezināmajā pasaulē? Par to uztraucas ikviena cālēna vecāki! Mīļās mammas un tēti, jūs šai misijā neesat vieni! Aicinām jūsu jaunieti pievienoties nometnei, kur 5 dienu laikā caur radošām aktivitātēm un piedzīvojumiem kopā ar citiem jauniešiem jūsu topošais vanadziņš apgūs jaunas un stiprinās esošās prasmes dzīvošanai lielajā pasaulē!

Mūsu nometnes misija ir palīdzēt ikvienam jaunietim nometnes laikā apzināt savu iekšējo spēku un potenciālu, stiprināt pārliecību par sevi un attīstīt komunikācijas un sadarbības prasmes. 

Vēl pieejamo nometņu datumi:

  • 4. augusts – 9. augusts

Nometnes 14-17 gadus veciem jauniešiem

“Vanags lido STEM pasaulē”

Jūsu vanadziņš nu ir sasniedzis vecumu, kad jau pavisam drīz pametīs ligzdu. Līdz ar skolas drīzu absolvēšanu būs jādodas lielajā dzīves skolā, kur katra vanaga veiksmi noteiks ģimenē ieliktais pamats un – nenoliedzami – paša vanadziņa gudrība un attapība. 

Vai vanags var iemācīties lidot, nezinot, kā strādā viņa spārni, nepārzinot fizikas likumus? Noteikti! Taču vanags, kas izpratīs pasaules kārtību, dzīvē sasniegs daudz vairāk, turklāt dzīve tam šķitīs daudz aizraujošāka! 

Aicinām jūsu jaunieti uz nometni, kas veltīta intereses rosināšanai par eksaktajām jeb STEM zinātnēm  (no angļu valodas: Science, Technology, Engineering, and Mathematics – zinātne, tehnoloģija, inženierija un matemātika). Tās nav tikai formulas un skaitļu virknes pierakstu kladē. Tā ir aizraujoša pasaule, kuru izprotot, viss apkārt notiekošais pēkšņi kļūst loģisks un tik interesants! Turklāt nav svarīgi, vai jūsu jaunietis skolā ir teicamnieks un viņam piemīt dabiska interese par eksaktajiem priekšmetiem, vai skolā šie priekšmeti ierindojas starp nemīlētākajiem – mūsu nometne būs ieguvums visiem!

Vēl pieejamo nometņu datumi:

  • 11. augusts – 17. augusts